Szakács munkatársunkat keressük!

Az integrált munkahelyként működő Premier Kultcafé, Európa legnagyobb alapterületű fogyatékosság-barát kávézója és kulturális központja szakács munkatársat keres heti 40+ órában.

Főbb feladatok:

  • Az ételeket a szükséges minőségben és mennyiségben szakszerűen elkészíti, minőséget folyamatosan ellenőrzi
  • A konyha zavartalan működésének biztosítása
  • A munka folyamán jelentősen fogyó, pótolandó anyagok nyomon követése
  • Konyhai kisegítők munkájának koordinálása
  • Rendszeres/időszakos leltározásban aktív közreműködés
  • Vendégek visszajelzéseinek követése és továbbítása az üzletvezető felé
  • Szükség esetén a munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció kezelése

Az ideális jelölt:

  • Szakács szakiskola vagy szakközépiskolai végzettséggel rendelkezik
  • Vevőorientált, innovatív személyiség
  • Vendéglátóipari tapasztalattal rendelkezik
  • Kreativitás, kezdeményező gondolkodású
  • Vidám, nyitott, barátságos személyiség

A szakmai tapasztalat előnyt jelent, mint mindenhol, de mi segítünk fejlődni is. Fontos, hogy gyors legyél, szeresd a munkádat, örülj a vendégeknek, és működj együtt a kollégáiddal!

Jelentkezni az  szervezes@premiercafe.hu  email címen lehet önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével.