Rendezvényszervező munkatársunkat keressük!

Az integrált munkahelyként működő Premier Kultcafé, Európa legnagyobb alapterületű fogyatékosság-barát kávézója és kulturális központja rendezvényszervező munkatársat keres.

Feladatok

  • A rendezvények lebonyolítása a szervezéstől a megvalósításig
  • Árajánlatok bekérése és árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Profi szervezési és lebonyolítási forgatókönyvek készítése
  • Megvalósult események dokumentálása, pénzügyi lezárása

Elvárásaink

  • Jókedvű, gyakorlatias, a részletekre ügyelő legyél
  • Tudd felmérni a feladatok fontosságát és időtartamát
  • Proaktívan és célorientáltan gondolkodj és viselkedj
  • Magasfokú igény van benned a minőségi megvalósulás iránt
  • Releváns, 1-3 éves szakmai tapasztalatod van

Előnyt jelent

  • ha tudsz gyorsan, határozottan döntést hozni
  • jól kommunikálj írásban és szóban egyaránt – angolul is
  • képes vagy csapatban dolgozni
  • kamatoztatni tudod az érzelmi intelligenciád
  • élvezed a sűrűbb időszakok kihívásait

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2017. 10. 20.

Jelentkezni az  szervezes@premiercafe.hu  email címen lehet önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével.